Profesionální překlady a tlumočení

Společnost MEDIA MARKET s.r.o. nabízí své služby v oblasti profesionálních překladů a tlumočení již téměř dvacet let. Mezi nejčastěji nabízené služby patří překlady do angličtiny a překlady do němčiny a jako kvalitní překladatelská agentura nezůstává jen u těch hlavních světových jazyků. V její nabídce naleznete dalších 35 světových jazyků od těch nejrozšířenějších až po ty málo používané jako jsou litevština, moravština, japonština nebo třeba mongolština, u kterých o to více oceníte překladatelské služby.

Kromě překladů a samotného tlumočení nabízí Media Market také další služby spojené s cizími jazyky. Tím jsou například kompletní lokalizace vašeho softwaru, konsekutivní (tlumočník překládá řečníkův projev vždy po částech, když se řečník odmlčí), simultánní (tlumočení je průběžné bez pauz u řečníka) a informativní tlumočení (tlumočení v rámci akcí jako různá jednání apod.) nebo jen zapůjčení tlumočnické techniky.

K překladům je používán jednak vždy pečlivě vybraný překladatel tak, aby nejlépe rozuměl dané problematice – oboru. Zadruhé je pak samozřejmostí využití profesionálních nástrojů pro překlady, mezi které patří CAT nástroje (Trados, Transit, Idiom, Passolo, Catalyst). CAT je zkratka z anglického názvu Computer-Aided Translation a jedná se o nástroj, který zjednodušuje a zkvalitňuje především práci s delšími překlady. Umožňuje hlídat konzistenci terminologie napříč celým překladem a umožňuje kvalitní spolupráci více překladatelů nad rozsáhlými projekty. Další zárukou kvality odvedených služeb je u společnosti Media Market vlastnictví certifikátu v oboru překlady a tlumočení – dle normy ČSN EN ISO 9001:2001.

Příspěvek byl publikován v rubrice překlady a tlumočení, služby se štítky , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>