Virtuální sídlo firmy v Praze

Pokud máte firmu, můžete její sídlo umístit kamkoliv budete chtít. Kam sídlo firmy umístíte, sice záleží na vás, ale je několik podstatných důvodů, proč ho umístit jinam než odkud skutečně budete pracovat.

Proč ho vlastně umístit jinam?

Zaprvé: můžete klidně podnikat z pohodlí vašeho bytu a ušetřit tak za pronájem kanceláří. Pronájem kanceláře, vybavení a další nezbytnosti jsou mnohonásobně dražší, než je pronájem virtuálního sídla firmy.

To má hned další výhodu: nemusíte se bát o svůj majetek. V případě exekuce vám nepřijdou exekutoři do bytu a nezabaví všechen majetek, který zde máte.
Další výhodou je, že v případě stěhování nemusíte neustále měnit sídlo firmy, vizitky a další nutné věci. Pokud měníte místo pobytu často, ušetříte tak nejen peníze, ale i hodně času.

Kde si nejlépe založit sídlo firmy?

Další výhody, podle kterých je potřeba umístění sídla firmy vybírat jsou četnost kontrol finančním úřadem a prestiž dané lokality.

Asi nejčastějším důvodem pro změnu sídla firmy je četnost kontrol finančního úřadu. Zatímco na malém městě vás finanční úřad bude kontrolovat klidně i každý třetí rok, ve větších městech u vás skoro ani nezavadí. Nejlépe je na tom v tomhle směru Praha 3, kde se průměrná doba kontroly finančním úřadem Prahy 3 pohybuje přes 100 let! Pokud máte problémy s finančním úřadem, přesunutí sídla firmy na Prahu 3 váš problém vyřeší.

Stejně lákavým důvodem je i sídlo firmy na prestižní adrese, nejlépe v centru Prahy. Adresu vaší firmy vidí každá na vizitce, v podpisech e-mailů a podobně. Adresa firmy v centru Prahy na každého bude působit úplně jinak, než ta skutečná někde za Prahou v přilehlé vesnici.

Jak sídlo firmy získat?

Sídlo firmy si můžete pronajmout za měsíční poplatek na adrese www.firmysidlo.cz. Veškerá důležitá pošta bude odtud přeposílána vám. Poskytnou sídlo firmy je možné dokonce do 24 hodin.

Příspěvek byl publikován v rubrice služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>