Spořicí účet ING konto

ING konto je jedním z několika finančních produktů společnosti ING, který může nahradit váš běžný bankovní účet.

ING konto totiž kombinuje skvělé vlastnosti, které má běžný bankovní účet a termínovaný vklad. Oba mají své výhody a nevýhody. ING Konto si bere z obou jen to dobré. Na kontu se vám stále zhodnocují vaše peníze (úroková sazba ING konta je 2%) a přitom s těmito prostředky můžete bez omezení disponovat.

ING spořicí konto bez poplatků

Účet bez poplatků

Tím ale výhody ING konta nekončí. Mezi jeho další přednosti na trhu bankovních produktů patří i vedení účtu bez poplatků a samozřejmostí je i zřízení nového účtu nebo zrušení účtu, také bez poplatků.

Výhody ING konta:

  • nijak neomezená výše vkladu
  • vedení účtu bez jakýchkoliv poplatků
  • úroková sazba 2%
  • možnost disponovat uloženými finančními prostředky
  • nemusíte mít u ING bankovní účet

Jak založit ING konto?

K založení konta nepotřebujete téměř nic, podmínky zřízení jsou dostupné pro každého. Stačí být starší 18 let a mít k dispozici nějaký bankovní účet, z kterého budete na ING konto posílat peníze, které chcete uložit. Účet dokonce můžete mít i u jiné bankovní instituce. Konto si pak můžete založit pohodlně přímo online, telefonicky nebo na některé z oranžových poboček ING.

Příspěvek byl publikován v rubrice finance se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>