Ložní povlečení na postele Matějovský

Povlečení Matějovský

Určitě jste také řešili podobný problém při pořizování nového ložního povlečení. Dnes už ho seženete jen v pár obchodech, které ještě supermarkety nevytlačili, a v těch zase pořídíte jen pár nudných a především nekvalitních povlečení nebo prostěradel. S těmi zrovna svoji ložnici příliš nerozzáříte. A přitom se u nás vyrábí velice kvalitní a hezké značkové povlečení a tím je povlečení Matějovský.

Povlečení Matějovský

Firma Zdeňka Matějovského ze Semil je předním výrobcem ložního povlečení v České republice a svoje výrobky dodává do celé Evropy, což je důležitá známka jejich kvality. Určitě si jejich kvalitní a designově zdařilé povlečení brzy také oblíbíte.

Druhy látek a velikosti

Povlečení Matějovský

V nabídce najdete běžné krepové povlečení, dále příjemný a hřejivý flanel, tradiční bavlnu a také luxusní satén, kterým můžete vaší ložnici dát úplně jiný nádech. Kromě druhů látek máte také velký výběr velikostí. Nemusíte se tak bát, že se vám nevejdou nohy pod peřinu. Dostupné je ložní povlečení Matějovský od běžných velikostí pro peřiny 140*200, 140*220, 210*200, 200*220 až po 210*240.

Povlečení značky Matějovský koupíte nejen pro dospělé, ale najdete zde i mnoho variant dětského povlečení od Matějovského a dále pak mnoho licencovaných značek z filmů.

Příspěvek byl publikován v rubrice bydlení, design, odpočinek se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Ložní povlečení na postele Matějovský

  1. Lenicka1313 napsal:

    Velice pěkné postele a povlečení. Já jsem si třeba nedávno kupovala postel u Jacques a jsem také velice spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>