Nabídka práce zdarma

Hledáte práci na internetu? A zkusili jste už pracovní portál extra-prace.cz, který má denně aktualizované nabídky pracovních pozic ze všech regionů v české republice? Jestli ne, tak si ho přidejte mezi své pracovní portály až budete hledat práci.

Na portálu najdete zde denně aktualizované nabídky práce všech oborů a pozic. Aktuálně si můžete vybrat z více než 3000 pracovních nabídek. K přístupům k nabídkám práce nepotřebujete žádné přihlašování, vše je zdarma přístupné všem bez registrace.

Nabídky práce a brigády

Nabídka brigády a práce

Můžete zde krom pracovních nabídek práce na plný úvazek, částečný úvazek nebo jen práci na živnostenský list (viz. Zákoník práce) najít i brigády pro studenty. Inzeráty práce a brigád si můžete jednoduše třídit a vyhledávat. Například si nechat vyhledat jen brigády v Brně nebo v Praze.

Inzerce práce zdarma

Pokud jste naopak firma, hledající nové zaměstnance, máte možnost na portálu vložit inzerci práce zdarma. Vložení je opět jednoduché a nepotřebujete žádnou registraci, vše uděláte na dva kliky myší.

Jak najít práci nebo napsat životopis?

Kromě velkého množství nabídek práce a brigád pro studenty zde naleznete i velké množství článků a rad, jak postupovat při hledání práce. Od rad jak napsat životopis až po to, jak se chovat během pracovního pohovoru a na co se nejčastěji ptají personalisté, kteří pracovní pohovory vedou.

Příspěvek byl publikován v rubrice inzerce, práce a brigády se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>