Tvorba kvalitních webových stránek

Pixolo - tvorba internetových stránek

Pixolo je kreativní webová agentura, která nabízí svým klientům nejen tvorbu kvalitních webových stránek, ale vše, co pod pojem kreativa spadá. V jejích referencích tak naleznete nabídku služeb tvorby loga a firemního manuálu, aplikace pro Facebook, internetový marketing a optimalizaci pro vyhledávače nebo řešení pro internetový obchod – e-shop.

Originální design

Tvorba internetových stránek

U Pixola naleznete především kvalitní grafické design pro svoje internetové stránky. A design stránek je to, co vás odliší od levné konkurence, která se rojí v každém oboru na internetu. Zákazníka, který si prohlíží více webových stránek, pěkný design zaujme a bude tak stránkám s kvalitním designem věnovat více času, než webům s podomácky udělaným designem nebo nějakou webovou free šablonou. Do designu webových stránek se vyplatí investovat!

Přední pozice ve vyhledávačích

V rámci služeb internetového marketingu kromě PPC reklamy naleznete také SEO – optimalizaci pro vyhledávače. Optimalizace pro vyhledávače je dnes už povinností pro každého, kdo chce uspět v boji s konkurencí. Bez obsazení předních míst ve vyhledávačích jako Seznam, Google, Jyxo a Centrum nemáte šanci konkurenci na internetu porazit.

Internetový obchod

Potřebujete e-shop, přes který budete prodávat vaše zboží nebo další služby na internetu? Chcete kvalitní internetový obchod, který bude vaše zboží dobře prodávat a zákazník neodejde ke konkurenci? Pixolo nabízí řešení i zde, stačí jen klik a budete mít prosperující internetový obchod.

Příspěvek byl publikován v rubrice facebook, internet, služby, webdesign se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>