Inzerce zdarma

Nový inzertní server Dýně.cz nabízí zdarma umístění inzerátů do všech kategorií. Není tak žádný důvod, proč server nevyužít a nezvýšit šanci na získání více zájemců o váš inzerát a tím i větší šanci na lepší zhodnocení vaší nabídky.

Online inzerce zdarma

Inzerce online

Zveřejnění vašeho inzerátu na internetu má několik velkých výhod, oproti běžné tištěné inzerci. Jednak bývá často zcela zdarma. V tištěných periodikách zaplatíte za zveřejnění inzerátu nemalé sumy. Online inzerce má několika násobně delší dobu zveřejnění. Inzerát v novinách vyjde jednou a je konec. Na inzertním serveru si můžete nastavit dobu platnosti inzerátu podle toho, jak sami chcete. Další nespornou výhodou je i odstranění inzerátu, pokud už zájemce máte. To v tištěné inzerci nelze a neustále vám tak budou volat a psát další lidé, třeba i měsíc nebo dva. V neposlední řadě je pak zadání online inzerce velice jednoduché a rychlé. Inzerát si zadáte v klidu doma přes internet, nemusíte nikam chodit a vyplňovat složité dotazníky.

Inzertní server Dýně.cz

Inzertní server nabízí vkládání inzerátů zcela zdarma a to do všech kategorií (například inzerce psů, inzerce koček nebo inzerce auto). K inzerátu je možné vložit i obrázek, opět zcela zdarma. Pro vložení inzerátu je potřeba se nejdříve na serveru zaregistrovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice internet, inzerce se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>