101her – Flash hry

Flash hry se rychle dostali do podvědomí každého, kdo má doma počítač. Mají několik nesporných velkých výhod. Můžete si je zahrát na jakémkoliv počítači. Nepotřebujete každý půl rok kupovat nový stolní počítač s novou nadupanou grafickou kartou a víc paměti. Stačí internetový prohlížeč a můžete hrát. Flash hry se hrají online, ale můžete si je zdarma stáhnout a hrát už bez připojení k internetu kdykoliv budete chtít.

Na webu 101 her zdarma najdete pěkný výběr online flash her zdarma. Akční hry, bojové hry, závodní hry, strategické hry, střílečky i hry pro dívky. Kromě těch zde najdete i online varianty běžných deskových her. Online flash hry tak nemusí být jen nudnou zábavou pro děti. Na těch nejznámějších online hrách, jako například Desktop Tower Defence nebo Sword and Sandals 2, se vyřádí nejeden dospělý a zabije víc než jen jednu dovolenou.

Příspěvek byl publikován v rubrice zábava se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>