Montážní a pracovní plošiny – jak si usnadnit práci

Na výškové práce můžete použít několik možností. Pro menší výšky a odvážlivce postačí žebřík, pro ty méně odvážné a na delší dobu je vhodné si půjčit lešení. Dalším a nejelegantnějším řešením jsou pracovní plošiny (nebo též montážní plošiny).

Výhody pracovních plošin

Elegance a výhoda je schovaná hned v několika vlastnostech pracovních plošin. První je její mobilita. Plošina prostě přijede a postaví se tam, kam potřebujete. Je to hned, bez skládání trubek a bez složitého stavění lešení. Pracovní plošiny od MP22 vám nabídnou hned dva výchozí body (Praha D8 a Kralupy nad Vltavou), odkud je možné si plošinu pronajmout. Ušetříte tak navíc i za dopravu.

Pronájem pracovních plošin

Pracovní plošina má obrovský dosah, oproti jakémukoliv lešení nebo žebříku. Pohyblivé rameno s košem vám umožní se dostat k místu, kam potřebujete, z té nevhodnější pozice. Pracovní plošiny MP22 mají maximální výškový dosah ramene plošiny 22 metrů a boční dosah 12 metrů. Plošina tak bez problémů tak pokryje téměř jakoukoliv plochu, na které budete pracovat. Pro představu, lešení, se stejným dosahem by muselo mít plochu 528 metrů čtverečních.

Montážní plošiny MP22

MP22 nabízejí snadný pronájem montážních plošin. Pronájmem si tak ušetříte nepříjemné horolezecké výstupy na střechu, slaňování k místu opravy nebo balancování na vytaženém žebříku. Místo toho si můžete jednoduše pracovní plošiny pronajmout. MP22 vám plošinu přiveze až na místo. Plošinu upevní a během několika minut vás naučí ovládání pohybu koše na rameni montážní plošiny. Práce si tak bez problémů sami vyřešíte. K dispozici vám vždycky zůstane zkušený řidič plošiny, pro případ, že byste potřebovali odbornou pomoc. Cenu pronájmu plošiny si můžete předem spočítat na přehledné online kalkulačce.

Více informací o pronájmu pracovních plošin najdete na stránkách mp22.cz

Pracovních a montážní plošiny

Příspěvek byl publikován v rubrice služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>