Věčné město, které nikdy neusíná

Takto někteří cestovatelé označují Řím, do něhož podle starého přísloví vedou všechny cesty. A není divu, když se v něm nachází tolik jedinečných míst a zákoutí, která nás přenesou stovky i tisíce let do minulosti. Antika, renesance i moderna si zde jdou ruku v ruce a nám nezbývá nic jiného, než s otevřenými ústy obdivovat toto italské velkoměsto.

Jeho návštěvu si nenechají ujít žádní milovníci výtvarného umění. Koloseum, Forum Romanum, Fontana di Trevi, Sixtýnská kaple… to je jen zlomek bohatství, které nám může Řím nabídnout. K tomu totiž musíte připojit romantické uličky, desítky kavárniček a trattorií, luxusní obchody nebo utkání dvou římských fotbalových týmů, která jsou nezapomenutelným zážitkem pro každého fanouška tohoto sportu.

Letenky do Říma si můžete zakoupit na internetových stránkách letenky.poletim.cz. A pokud jste v Římě již byli, můžete se podívat také na nabídku levných letenek do dalších zajímavých italských měst, třeba do Verony, města Roma a Julie, nebo do pohádkových Benátek.

Příspěvek byl publikován v rubrice létání a letenky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>