DDD – Deratizace – Dezinfekce – Dezinsekce

Tyto základní služby nabízí firma Deratizace – Labus. Pokud máte v bytě, na chatě nebo v jiných prostorách problémy s potkany, myšmi či jinými hlodavci, Deratizace Labus se o ně postará a vy budete mít klid. Firma pro deratizaci používá jen moderní aplikační techniku. Samotná deratizace pak není jen likvidace hlodavců. Jde především o zjištění příčiny jejich výskytu a odstranění této příčiny. Až následně pak přijde na řadu likvidace zbytku myší populace. Nakonec následují kontrolní práce.

Další službou z 3D, které Deratizace Labus nabízí, je dezinfekce. Jedná se o zajištění hygienické nezávadnosti objektu od plísní, bakterií a virů.

Třetím D je pak dezinsekce. Jedná se o hubení hmyzu. Hmyz je nejen nepříjemný a nebezpečný (vosí hnízda, ale i jednotlivé vosy), ale přenáší i různé choroby a bakteriální či virové infekce. Deratizace Labus zjistí druh hmyzu, se kterým máte problémy, stupeň zamoření a možné řešení. Následně hmyz vyhubí a při dalších kontrolách zničí i zbytek přeživších. Mezi běžné druhy hmyzu, které se nejčastěji hubí, patří: cvrci, červotoči, klíšťatač, klíšťák holubí, komáři, mouchy, moli, mravenci, farao, octomilky, pavouci, potemníci, roztoči, rusy, štěnice, šváby, tesaříci, vši, blechy, zavíječi, vosy, zrnokaz nebo pilous.

Firma je z Brna, takže provádí deratizace především v Brně. Důvodem, proč si vybrat právě ji, je kromě dobré ceny například i 12 letá praxe v oboru a její členství ve Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR. Kromě zmíněné deratizace, dezinfekce a dezinsekce nabízí firma i vyklízecí práce a další podobné služby.

Příspěvek byl publikován v rubrice služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u DDD – Deratizace – Dezinfekce – Dezinsekce

  1. Tomáš napsal:

    V případě problémů využijte DDD poradnu zdarma.

  2. Tomáš napsal:

    Možná vás zaujmou zajímavá videa z DDD.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>