Zážitky jako dárek – několik tipů

Zážitek jako dárek - noc na zámku

S vánoci je tu každoroční dilema, jaký dárek komu dát. Každým rok pak přibývají možnosti stále více a více netradičních dárků. V jednom směru se o tento rozvoj starají firmy na zážitky. Na nás je pak už jen vybrat pro své bližní vhodný zážitek a těšit se z překvapení a skvělého zážitku obdarovaného.

Zážitková agentura

Jedna z firem na zážitky, tzv. „zážitková agentura“ je firma Fan Motion. Na jejich stránkách si vyberete vhodný dárek a ten zakoupíte. Vy nebo obdarovaný pak obdrží „certifikát“ na zážitek. Nemusíte předem vybírat žádné termíny a strachovat se, že přítel v tu dobu nebude mít čas. Obdarovaný si na základě certifikátu sám zvolí čas, kdy může zážitek prožít. Certifikát má platnost jednoho roku.

Jaké dárky a zážitky forma nabízí?

Pro milovníky rychlých a drahých aut je tu hned několik skvělých dárků. Máte možnost darovat jízdu nebo klidně celý víkend s jedním z těchto elegánů: Porsche Cayman, Porsche 911 Carrera S, Bentley Continental GT nebo BMW 325i Cabrio. Z drsnějších možností je tu řízení pancéřovaného obojživelníka BRDM-2 na tankodromu, jízda vznášedlem nebo třeba projížďka v HUMMERu.

Zážitek jako dárek - let vojenskou stíhačkou

Pokud hledáte něco romantičtějšího, může vám Fan Motion nabídnout romantickou noc nebo hned celý víkend na krásném klidném zámku nedaleko Prahy. A pro ty nejodvážnější je zde jako dárek let vojenskou stíhačkou L-39C „Albatros“.

Příspěvek byl publikován v rubrice zábava, zážitky a dárky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>