Nejlepší trička s potiskem i bez něj

Kdo by neměl u sebe ve skříni nějaké to tričko s vlastním potiskem, nebo aspoň tričko potištěné firemním logem z práce, případně tričko s potiskem své oblíbené firmy. Jako společenský oblek se příliš nehodí, ale doma je nosí každý, v létě pak najdou uplatnění během trávení volného času venku s rodinou nebo kamarády.

Trička s potiskem firmy

Těch reklamní triček máme každý doma určitě několik. Dostáváme je téměř při každé vhodné příležitosti jako dárek, nebo jako pozornost třeba na výstavě či veletrhu. Většina z nás pak firemní trika obléká v pracovní době jakou součást firemního stejnokroje. Pro nás je to pohodlné, pro firmu pak levné.

Maturitní a absolventská trička

Kdo si nepamatuje, jak se vybíraly motivy a hesla na maturitní tričko? Slečny prosazovaly odporné broskvové barvy a na tom všem měl být slogan „Co je v lihu to se nezkazí!“. Na zádech maturitního trička pak jméno třídy a seznam všech bývalých spolužáků. Databází motivů a sloganů s hesly na absolventská trika naleznete na internetu bezpočet. Pokud máte chuť na lepší a kvalitnější tričko než nabízí většina těch kopírek, zkuste můj tip a objednejte si pěkné značkové tričko bez potisku u firmy Tiger Team, která u nás distribuuje právě kvalitní a značkový textil pro reklamu nebo vhodný na potisk. Maturita je jen jedna a není od věci si pár korun připlatit než za rok s trikem za pár kaček utírat prach (mimo jiné zde najdete i trička značky Nike).

Trička s vtipným potiskem

Hodně oblíbené jsou pak po všech těch firemních a maturitních tričkách trika s vtipnými obrázky nebo hesly. Poslední dobou se objevují velice kvalitní motivy střídající staré nudné kreslené vtipy, s kterými se na tričku dalo jít tak akorát do hospody. Konečně už nemusíme chodit až za oceán za kvalitními designérskými kousky, ale zvládneme je nakoupit už i u nás. Také většina firem distribuující trička ať už s potiskem nebo bez potisku přestala nabízet jen unisex verze, ale nabízí jak pánská trika tak dámská. Ty nejlepší pak mají podle pohlaví rozvrženou nabídku i barevných kombinací triček.

Příspěvek byl publikován v rubrice krása, móda se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>