Ohlédnutí za listopadem

Během listopadu se tu objevilo několik zajímavých tipů z oblasti módy a šperků. Článek o kožených kabelkách Arwel, za ním následoval článek o stříbrných špercích doplněný článkem informujícím o kosmetice B&G a pro uvolnění pak něco o aromaterapii, kterou si můžete dopřát u zkušené aromaterapeutky Sylvie Králové.

Po módě jsem publikoval i několik článků zaměřených na zdraví. Konkrétně článek náhražce tolik nezdravého kouření novinkou – elektronickou cigaretou a představení zdravé výživy od Synergy Worldwide.

Z těch technicky zaměřených článků a to především na internet bylo představení několika zajímavých služeb: 24 hodinový online tisk vizitek, server nabízející katalog opraven a servisů, ještě zajímavější server s online stavebninami a pak tip pro soutěživé: kde na internetu hledat online soutěže o hodnotné ceny.

Z těch ostatních článků pak několik tipů kam si jít zahrát squash v Praze (článek o plaveckých bazénech v Praze se stal populárním) a zajímavé zpestření dárků: oboustranný balicí papír.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>