Skákací boty Poweriser jako dárek

Stále ještě přemýšlíte jaký dárek dát partnerovi k vánocům? A máte sportovně založeného partnera, který řádí na inline bruslích, horském kole a v zimě na snowboardu? Pak je tady pro vás jeden skvělý tip na originální dárek, který zaručeně každého překvapí.

Skákací boty

Skákací boty Poweriser

Skákací boty Poweriser jsou nové vybavení pro všechny milovníky fitness a sportu. Nabízí novou vzrušující zábavu i výborný adrenalinový zážitek. S jejich pomocí rázem vyskočíte do výšky až dvou metrů, nebo se můžete proběhnout vedle cyklisty rychlostí až 40 kilometrů v hodině. Skákací boty se upevňují stejně jako například snowboard volným vázáním na boty. V nasazených botách jste zhruba 30-40 cm nad zemí a díky pružinám můžete lehce překonat svoje dosavadní pohybové omezení. Pohyb v botách není nijak náročný, po prvním nasazení zvládnete běžnou chůzi za pár minut. A s dostatečným cvičením, zvládnete časem nejen vysoké skoky a běh, ale třeba i přemety.

Skákací boty poweriser můžete zakoupit na stránkách www.poweriser.cz

Zajímavosti

Jedna taková skákací bota váží kolem 3-4 kg. Krom sportu se boty využívají i jinde, například ve filmovém průmyslu. Nedávno se tak využili při natáčení filmu Letopisy Narnie.

Podívejte se, co s botami Poweriser dokážete!

Příspěvek byl publikován v rubrice sport, zábava se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>