Novinka – dotovaná elektronická cigareta za 490Kč

Stále víc a víc narážím na nový pojem a tím je elektronická cigareta. Dlouho jsem přemýšlel, co to může být. Nakonec jsem na jeden banner na internetu kliknul a dostal jsem se na stránky www.kurkdechces.cz. Zde už jsem se dozvěděl o tzv. e-cigaretě. Jako zapřisáhlý nekuřák se s touhle novinkou musím podělit s ostatními.

Elektronická cigareta

Co je to elektronická cigareta

Jde o náhražku běžných cigaret. U normálních cigaret kuřák vdechuje nikotin, o který mu jde, spolu s nezdravým kouřem. Elektronická cigareta tuto největší překážku kouření odstraňuje a jejím největší předností je tak šetrnost k vašemu zdraví a i zdraví vašeho okolí. Zjednodušeně jde o zařízení, které vypadá stejně jako normální cigareta. Pomocí kapslí, kterými se e-cigareta plní, produkuje nikotin. Ten místo nezdravého kouře slučuje pouze s obyčejnou párou. Kuřák tak má plnohodnotnou náhražku běžné cigarety jak s nikotinem, tak s vdechováním „kouře“ ovšem již bez zdravotních rizik.

Výhody oproti cigaretám

  • Elektronická cigareta je zdravější než normální cigarety
  • Elektronická cigareta je voňavější
  • Celková cena je mnohem nižší, než kdybyste kouřili běžné cigarety
  • Nemusíte se omezovat zákazem kouření, ten pro vás neplatí

Udělejte něco pro své zdraví a zdraví svých blýžních

Pokud chcete tedy udělat něco pro své vlastní zdraví, přestat věčně zapáchat od cigaretového kouře a přestat své okolí obtěžovat pasivním kouřením, vyzkoušejte elektronickou cigaretu.

Pokud vás odrazuje vysoká počáteční cena, najdete na stránkách výhodnou nabídku dotované elektronické cigarety za necelých 500Kč.

Další informace o elektronické cigaretě na wikipedii.

Příspěvek byl publikován v rubrice odpočinek, zdraví se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Novinka – dotovaná elektronická cigareta za 490Kč

  1. Pingback: Ohlédnutí za listopadem « Vaše tipy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>