Squash centra v Praze

Squash v Praze

Uvedu několik tipů, kam si můžete v Praze jít zahrát squash.

Squash v Centru Prahy

Squash Haštal

Haštal je jeden z těch známějších squashových center. Najdete ho v ulici Haštalská 20 na Praze 1. Squash si zde můžete zahrát od 7 ráno do 11 večer. Pro studenty jsou zajímavé studentské ceny. K dispozici je tam celkem 6 squashových kurtů s vysokým stropem.

Další informace, ceny squashe a otevírací doby najdete na stránkách www.squash-hastal.cz

Squash v Praze

Svatováclavské squash centrum

Centrum najdete přímo na Václavském náměstí, č.p. 15., v jeho dolní třetině kousek od výstupu ze stanice metra Můstek. Otevírací doba je stejná jako u centra Haštal, tedy od 7.00 do 23.00. I zde najdete studentské slevy na squash. Kurty jsou příjemné, nahoru otevřené ve větším prostoru. Připravené pro vás jsou tu hned tři kurty. Svatováclavský squash nabízí navíc i možnost online rezervace squashe.

Stránka centra nejdete na této adrese: www.asbsquash.cz

Další squashová centra v Praze

Squash Cibulka

Squash park Cibulka najdete na Praze 5. Z Anděla (stanice metra B) se tam dostanete autobusem 123 asi za 10 minut. Přesná adresa je Fabianova 1134. Otevírací doba je od 7 do 23.30. Squashpark Cibulka nabízí možnost online rezervace i studentské slevy. Počet kurtů je 8.

Stránky jsou www.squashpark.cz

Squash v Praze

Squash Arbes na Andělu

Kousek od stanice metra Anděl je pak menší squash Arbes. Je na Arbesově náměstí 15. Otevřeno má od 7 do 22.30. K dispozici jsou celkem tři kurty se sníženými stropy. Kromě squashe zde naleznete i posilovnu. Squash Arbes pro studenty nabízí docela příjemné ceny a i nestudentské ceny jsou v nevytížené době velmi nízké.

Internetové stránky jsou: www.squasharbes.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice sport se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Squash centra v Praze

  1. Pingback: Ohlédnutí za listopadem « Vaše tipy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>