Soutěže o hodnotné ceny na internetu

Soutěže na internetu jsou stále více populárnější a tak jich přibývá. Většinou soutěží pořádají buď firmy, nebo webové servery jako součást své propagace. Díky tomu tak vzniklo mnoho internetových stránek, které o nových soutěžích na internetu pravidelně informují a kam mohou firmy informace o svojí soutěži zdarma vložit.

Pozor na SMS soutěže

Nejžádanější jsou soutěže o notebook, digitální fotoaparát, o mobilní telefon nebo ještě lépe soutěže o peníze. Tady je dobré zmínit tzv. sms soutěže, se kterými se setkáte právě u dražších cen. Těm se vždy obloukem vyhněte. Většina sms soutěží funguje na principu zpoplatněné smsky. Cena jedné smsky je vysoká, například 99Kč. Výherce se vylosuje až když se cenou smsek zaplatí cena do soutěže vložená a plus něco navíc. Takže ruce pryč od soutěže a pokud máte na něco podobného zálusk, rovnou si to kupte v obchodě.

Twitter a soutěže na internetu?

Pokud umíte používat twitter, zkuste si přidat do svého seznamu followerů twitter twitter.com/supersoutez. Najdete zde pravidelně (téměř denně) odkazy na zajímavé soutěže na internetu s velice zajímavými cenami. Jedná se vždy o rychlé online soutěže. Stačí buď odpovědět na jednoduchou otázku, vyplnit anketu nebo se zaregistrovat na nějakém webu. Ceny bývají lákavé, od notebooků, fotoaparátů, mp3 přehrávačů až po různé dovolené nebo třeba zapůjčení auta. Například poslední soutěže, které tam byly zveřejněny při psaní článku jsou o: 3 grafické karty Sapphire Radeon HD 4730, mp3 přehrávač iRiver E150 4GB, televizi Hyundai s DVD rekordérem, digitální fotoaparát NIKON Coolpix S220, notebook Acer Aspire Timeline, robotický vysavač nebo soutěž o mobilní telefon Nokia 5530 XpressMusic .

Kde hledat další soutěže na internetu

Zde je přehled několika webů, které se zaměřují na zveřejňování soutěží:

Příspěvek byl publikován v rubrice internet, soutěže se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>