Rychlý tisk vizitek a navštívenek

Tisk vizitek

Jako člověka, který někam nerad chodí, a poslední co by chtěl je hledat po městě nějaké obchody, které vůbec nezná a neví, kde jsou. Podobné pokusy dopadnou většinou neúspěchem a promarněnou polovinou dne. Proto mě těší, když obchody a firmy prezentují své služby na internetu a pokud je to možné, nabídnou je přímo online.
Jedna taková služba je tisk vizitek a navštívenek. Najdete ji na webu navštívenky.cz. Pokud potřebujete vytisknout vizitky, ušetří vám tahle služba velmi mnoho času hledáním tiskárny.

Co nabízí navíc

Zmíním nejdříve výhodu služby. Předně je to, jak už jsem uvedl, převedení celého procesu objednání do online podoby. Vizitky si tak objednáte od svého počítače a nemusíte udělat ani krok navíc. Zabere to necelých 10 minut. Výhoda online objednávky je také to, že ji můžete udělat klidně o půlnoci. S tím byste asi jinde nepochodili.

Služba je vhodná především, pokud už máte hotový svůj vlastní návrh vizitky a potřebujete ji především rychle a bez problémů vytisknout. Navštívenky.cz vám v opačném případě nabízejí několik již hotových vzorů vizitek, ze kterých si můžete vybrat. Do vozru vizitky doplníte pouze údaje o svojí firmě a opět už se nemusíte o nic dalšího starat.

U služby musím také ocenit přehledné webové stránky, kde jsou všechny informace přehledně zpracované a nemám tak problém zjistit co chci vědět. V online objednávce vizitek máte uvedené všechny možnosti, které vám umožní nastavit vzhled vaší nové vizitky přesně tak jak potřebujete.

Garance dodání do 24 hodin

Tohle je nejzajímavější výhoda této služby. Garantují dodání vytisknutých vizitek do 24 hodin. Objednávky došlé do 10 hodin dopoledne zpracují ještě tentýž den a odešlou. Pokud vám nedojdou druhý den, dostanete je jako omluvu za porušenou garanci zdarma. Pro využití garance zítra nebo zdarma je potřeba splnit několik podmínek.

Tisk vizitek

Příspěvek byl publikován v rubrice internet, inzerce, služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>