Zajímavý balicí papír

Vánoce se nezadržitelně blíží. Každého čeká nakupování a shánění hromady dárků. A nikdo se nevyhne jejich balení. K tomu přistupuje každý jinak. Někdo vyžije balicí služby v nákupních centrech a za pečlivé zabalení si zaplatí. Jiní dárky vůbec nebalí, nebo použijí obyčejný balicí papír ze supermarketů. Nejšikovnější si vyrábějí balicí papíry nebo jiné obaly na dárky úplně sami a považují je za stejně důležité jako samotný dárek.

Oboustraný balicí papír

Pro ty méně šikovnější je tu zajímavá alternativa, jak kromě samotným dárkem obdarovaného překvapit ještě něčím jiným. Jedná se o oboustranný balicí papír na dárky. Jedna strana balicího papíru je na první pohled velice vkusný balicí papír. Druhá strana je však potištěna slečnami. Nevyužijete ho tedy na dárky pro svoji maminku, ale pro kamarády je jako dělaný.

Tento zajímavý oboustranný balicí papír prodává eshop toptoys.cz. Rozměry balicího papíru jsou 98 x 68 cm. Koupit ho můžete přímo zde. V obchodě najdete samozřejmě i mnoho dalších vychytaných věciček a podobných originálních dárků.

Příspěvek byl publikován v rubrice design, gadgets, hračky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>