Královská aromaterapie

Aromaterapie Sylvie Králová

Aromaterapie není vůbec nic nového. Její používání je bylo již starým Egypťanům. Aromaterapie je alternativní způsob péče o člověka. Na tělo působí jako na jeden celek a pomáhá tak nejen našemu zdraví, ale také osobnímu rozvoji a duchovnímu růst. K péči se používají přírodní esenciální oleje, vždy podle potřeb a vhodnosti pro konkrétního klienta. Při aromaterapické péči můžeme podstoupit například masáže, nebo příjemné a uvolňující aromaterapické koupele či jen kosmetickou péči.

Aromaterapie v Bystřici

V Bystřici nabízí své královské služby aromaterapeutka Sylvie Králová. Můžete se zde svěřit do péče a vychutnat si aromaterapeutické masáže, zábaly, inhalace, skvělé koupele a nebo kosmetické ošetření. To vše s výborným individuálním přístupem s možností osobního poradenství. Jako profesionálka a absolventka Institutu aromaterapie v Praze s patnáctiletou praxí v aromaterapii a terapii je Sylvie Králová členkou Asociace českých aromaterapeutů a kromě samotné péče nabízí i semináře, maserské a kosmetické kurzy a další doplňkové vzdělávání.

Příspěvek byl publikován v rubrice odpočinek, zdraví se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>