Zdravá výživa od Synergy Worldwide

Synergy worldwide - přírodní doplňky zdravé výživy

Společnost Synergy Worldwide dodává na náš trh přírodní doplňky pro zdravou výživu. Její produkty jsou postaveny na koncepci Vital3, čímž se odlišuje od ostatních výrobků. Jako většina doplňků stravy, se zaměřují na podporu organismu, který v dnešní době vysokých nároků, stálého kvapu a rychlého občerstvení nedostává to, co pro svůj přirozený vývoj a život potřebuje a kromě toho čelí obrovským dávkám stresu a dalších negativních vlivů naší společnosti.

Koncepce Vital3

Produkty od firmy Synergy Worldwide založené na koncepci V3 se snaží podpořit vyčerpaný organismus a uvést ho do rovnováhy hned ve třech ohledech během třech různých fází. V první budovací fázi jde o podporu budování samotného organismu. V druhé posilovací fázi pak klade důraz na rozvoj posílení organismu. Třetí fáze je fáze cirkulační. V této fázi se přípravky s koncepcí Vital3 zaměřují na samotné oběhové systémy lidského těla. Na podporu každé ze třích fázi je zaměřen vždy jeden produkt od firmy Synergy Worldwide s označením právě V3.

Mistify

Hlavní složkou produktu Mistify je výtažek z Açaí, která pochází z Jižní Ameriky. Mistify především posiluje imunitní sytém organismu a pomáhá při jeho celkové detoxikaci.

Phytolife

Phytolife je produkt zaměřený na druhou fázi, na fázi budování. Obsahuje v sobě chlorofyl, čímž pomáhá k detoxikaci organismu a odkyselení organismu přispívá ke snížení krevního tlaku.

Pro Argi-9 Plus

Obsahuje ve své hlavní složce látku označenou jako L-arginin, za jejíž objevení byla vědcům udělena Nobelova cena za lékařství. Pro Argi-9 Plus napomáhá rovnováze v oběhových systémech člověka, především podporou krevního oběhu chrání před vysokým krevním tlakem, podporuje práci nervového systému a posiluje naši paměť a produkci růstových hormonů.

Synergy worldwide - přírodní doplňky zdravé výživy

Příspěvek byl publikován v rubrice jídlo, pití, zdraví se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>