TIP: Kosmetika B&G

Přírodní kosmetika pro péči o pleť

 

Kosmetika B&G je tu proto, aby usnadnila každé ženě její každodenní péči o pleť a zpříjemnila tak její celkový vzhled a krásu. Začínaje náročným a pravidelným čištěním pleti (čisticí vody, gely a mléka), ať už ráno nebo před důkladným nalíčením, přes depilační gely, pásky a vosky až po korekční krémy na vrásky a důležité šampóny s regerenačními výtažky pro krásné vlasy. Péče o pleť a krásu je prostě pro ženu to nejdůležitější a proto vyžaduje možnost velkého výběru pro individuální potřeby každé pleti.

Prověřené přípravky B&G

Přírodní kosmetika pro péči o pleť

Zajímavá je nabídka internetového obchodu bg.cz, za kterým stojí provozovatel kosmetického salónu a nabízí tak jím v praxi vyzkoušené a prověřené kosmetické přípravky. Navíc nabízí kosmetiku BG s výraznou až 30% slevou. V nabídce má značkové kosmetické přípravky pro ženy čistě na přírodní bázi.

SEA BEAUTY

Sea Beauty je kosmetika založená na velkém množství minerálů, usnadňující podporu metabolismu pleťových buněk a jejich regeneraci. Najdeme zde například Bahno z Mrtvého moře, které kromě zmíněného vlivu na metabolismus buněk velice dobře pohlcuje mastnotu a tím pomáhá pročišťovat pleť. Pro citlivější pleť je pak vhodnější než Bahno z Mrtvého moře tzv. Tiberijské bahno, které ještě usnadňuje pronikání minerálu obsažených v přípravku do spodnejších vrstev pokožky.

Přírodní kosmetika pro péči o pleť

Krom značky Sea Beauty zde naleznete i řadu dalších kosmetických přípravků mnoha značek, které jistě stojí za pozornost: Original ATOK zahrnující kvalitní aromaterapeutickou olejovou kosmetiku. Produkty Babaria obsahující vysoký podíl Aloe vera a profesionální přípravky Thuya pro péči o ruce a nehty. Dále kompletní řady produktů známých značek Payot, La Chevre, Keenwell, Ainhoa, Matrix Biolage, Revlon a Imedeen.

Příspěvek byl publikován v rubrice krása, móda, zdraví se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>