Online stavebniny

Spojení online stavebniny působí jako z Marzu. Už jsme si navykli nakupovat online, především dárky, knihy a elektroniku. Ale že by bylo možné si nakoupit online i cihly?
Server Stavebniny24.cz tyto hranice prolamuje. Nabízí dodávky stavebních materiálů jak firmám, tak jednotlivcům. Zatím nabízí pouze ucelené kamionové dodávky. Ale i tak je to průlom. Objednávku můžete udělat samozřejmě díky internetu kdykoliv během 24 hodin denně. Stavebniny24 nabízí dodej stavebnin po celé ČR, garantují nejnižší cenu s možností lepší ceny, vpřípadě že u konkurenčních stavebnin naleznete nižší cenu než nabízí Stavebniny24.

Stavebniny a stavební materiály

Nabídka stavebnin

Na serveru najdete nabídku cihel značek Kertherm, Porotherm i Supertherm. Nechybí také známé bílé tvárnice Ytongy. Další v nabídce jsou izolační materiály Rockwool a Isover. Krom přímé nabídky stavebních materiálů naleznete na Stavebniny24.cz také mnoho článků, rad a informací o materiálech. Například Rady pro obytné podkroví nebo informace o dotacích na zateplení.

Příspěvek byl publikován v rubrice bydlení se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>