Značkové kožené kabelky Arwel

Je čas, kdy pomalu z výbavy žen mizí staré kabelky a začínají je nahrazovat nové módní kabelky, vyráběné z pravé kůže. Kabelka z pravé kůže je skvělý a vkusný doplněk každé ženy. A která z žen by nechtěla vypadat výměčně.

Nové kabelky z pravé kůže

Kožené kabelky Arwel

Kabelky značky Arwel k výrobě používají velmi hebký materiál a kladou velký důraz na vysokou kvalitu každé vyrobené kabelky. Většina kabelek má klasický tvar, hlavní kapsu rozdělenou na dvě menší zipovou kapsou uprostřed.

Nabídka kabelek Arwel

Psaníčka jsou kožené kabelky z pravé kůže velmi malých rozměrů, velikosti právě poštovního psaníčka. Zipové kožené – kabelky Zip je jedním ze dvou nejběžnějších uzávěrů kabelek. Uzavírají se jím jak hlavní kapsa kabelky, tak i další menší postranní kapsy. Klopnové kabelky mají narozdíl od kabelek uzavřených zipem hlavní kapsu uzavřenou překrytím větší či menší klopnou, případně kombinované se zipem u menších kapes.

Kožené kabelky od firmy Arwel mají navíc velmi příjemnou cenu a zároveň i kvalitu. V každé kabelce tak naleznete jako doplněk kosmetické zrcátko a textilní tašku. Investice do kožených kabelek se vám brzy vrátí v podobě jejich dlouhé životnosti celé kabelky tak i samotného materiálu z pravé přírodní kůže. V nabídce obchodu Nové kabelky najdete velký výběr kabelek jak od firmy Arwel, tak i mnoho dalších módních značek.

Kožené kabelky Arwel

Příspěvek byl publikován v rubrice design, móda, šperky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Značkové kožené kabelky Arwel

  1. Pingback: Ohlédnutí za listopadem « Vaše tipy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>