Interiér – Samolepící dekorace

Samolepky na zeď a samolepící dekorace

Kdo by nechtěl mít pěkně zařízený byt, kancelář nebo svoji pracovnu a cítit se tam příjemně. Jednou ze základních podmínek je, aby interiér místnosti vypadal tak, aby se vám líbil. Pryč jsou doby bíle barvy a Primalexu. V jednom z článků jsme zmiňovali jednu z možností výzdoby interiéru a to jsou moderní tapety. Podobné jsou i různé nálepky a samolepící dekorace.

Samolepky na zeď

Samolepky na zeď a samolepící dekorace

Nálepky se už dnes nelepí jen na školní lavice, ale slouží jako skvělá dekorace vašeho bytu. U nás najdete několik společností, které takovéto samolepící dekorace nejen nabízejí (například www.lepici.cz), ale také sami navrhují. Samolepky jsou vyráběny z vinylové folie, která se lepí na samotnou zeď. Buď jsou přímo z fóli vyříznuty v požadovaném tvaru, nebo jde u průhlednou fólii s potiskem. Výběr je velký. Z dostupných návrhů si vybere opravdu každý, a že je z čeho vybírat. Například od nálepky netopýrů po Eiffelovku. Stejně tak jsou dostupné vzory pro dětské pokojíky, obývací pokoje a ložnice až po zasedací místnosti vaší firmy.

Výhody a nevýhody samolepek

Na to, abyste vyzdobili svůj byt moderním způsobem, nepotřebujete být intriérový designer s mnohaletou praxí. Stačí si vybrat samolepku na zeď s designem a vzorem navrhnutým odborníky za vás a váš byt dostane hned jiný rozměr.

Realizace je rychlá a jednoduchá. Jen samolepící nálepku nalepíte na zeď. Žádný nepořádek od barvy, žádné stěhování nábytku. Nezabere vám to celý víkend.
Samolepky lze vyměnit, pokud změníte názor, nebo se vám po nějaké době okouká. Samolepka zeď nepoškodí, takže se není čeho bát.

Ukázky

Samolepky na zeď a samolepící dekorace
Samolepky na zeď a samolepící dekorace
Samolepky na zeď a samolepící dekorace
Samolepky na zeď a samolepící dekorace

Příspěvek byl publikován v rubrice bydlení, design se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Interiér – Samolepící dekorace

  1. miley napsal:

    je to uplne supoer a moderni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>