Registrace do katalogů

Registrace do katalogů je první a základní část SEO – optimalizace pro vyhledávače, tedy její podmnožiny – linkbuildingu. Registrace do katalogu je nejlevnější z technik linkbuildingu. Cena je pouze buď váš čas, nebo cena, kterou zaplatíte za registraci, kterou si necháte udělat. Nevýhoda je nejmenší účinnost. Například placené články a další metody linkbuildingu jsou mnohem lepší, ale také dražší.

ManReg.cz

Pokud nemáte chuť registrovat váš web do katalogu ručně, můžete zkusit využít systém manreg.cz. Manreg nabízí manuální registraci do katalogů. Je dobré vždy vybírat pouze manuální registraci oproti těm, co nabízejí automatické registrace do zázračných 3000 katalogů. Jedná se většinou o naprosté nesmysly. Manuální registraci provádí člověk, který odpovědně zařadí váš odkaz na stránky do příslušné kategorie v daném katalogu.

Manreg.cz nabízí k registraci celkem 431 katalogů. Katalogy jsou rozstříděné do přehledných kategorií (přístupných až po registraci): CZ katalogy stránek 258, SK katalogy stránek 66, EN katalogy stránek 34, CZ katalogy eshop 46 vyhledávače a další 9 SK katalogy eshopu, 2 CZ katalogy erotika. V administraci systému si můžete sami vybrat, do kterých z uvedených katalogů budete chtít svůj web zaregistrovat a také jen ty zaplatíte. Kromě toho je součástí služby sledování ranků a dokonce pozic webu vve vyhledávání na zadaná klíčová slova. Můžete si tak ověřit, jaký efekt registrace do katalogu na váš web měla.

Proč službu využít

Nabízí po registraci vetší výběr katalogů. Můžete si z nabídky vybrat přesně ty katalogy, co potřebujete. Nenutí vás tedy si zakoupit všech 400 zápisů. Cena 8Kč za jeden katalog je rozumná. Navíc nabízí možnost sledování ranků po registraci a možnost si další katalogy přidat později. To je velice dobré pro sledování úspěšnosti registrace do katalogů.

Příspěvek byl publikován v rubrice internet, inzerce, SEO-SEM se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>