WowWee roboti

WowWee

Konečně jsou tu roboti WowWee. Do České Republiky je k nám začíná dovážet firma Smartstore.cz, která provozuje nejznámější český gadgets obchod.

Na výběr máte hned několik druhů WowWee robotů, kteří se liší jak vzhledem a tvarem, tak i funkcemi, které tato technologická hračička nabízí svému majiteli.

Tribot

WowWee Tribot

Tribot jak už název napovídá, se pohybuje po třech kolečkách, které mu umožňují provádět nejen pohyb vpřed a vzad, ale také šikmo do strany. Aby je dostatečně využil, je vybaven funkcí Free roam, při které se bude naprosto nezávysle pohybovat po místnosti. Jeho senzory poznají i pokud Tribot upadne.

Zajímavou funkcí tohoto robota je Crazy alarm, kdy Tribot reaguje na zvonění ježděním sem a tam, dokud ho nechytíte. V herním módu si s vámi dokáže zahrát jednu se tří přednastavených her.

Rovio

WowWee Rovio

Rovio je oproti Tribotovi, který se hodí spíše pro děti, úplně jiný typ WowWee robota. Byl vytvarován jako malé trojkolové vozítko. Jeho hlavní funkcí je možnost snadného připojení k jakémukoliv počítači. Přes internet pak takto připojeného Rovia můžete ovládat odkudkoliv nasvětě. Robot má v sobě zabudouvanou kameru a mikrofon, takže na dálku přes svůj počítač můžete Rovia nejen řídit, ale také vidíte a slyšíte všechno co se kolem robota děje.

Robot je pak vybaven dokovací základnou, kam se sám zajede nabít, pokud mu docházejí baterie.

Další WowWee

V nabídce jsou také další WowWee roboti. Humanoidní tvar mají nejnovější roboti Femisapien a Robosapien. Pavouka připomíná robot Roboquad a dinosauří robot Roboraptor.

Příspěvek byl publikován v rubrice gadgets, hračky, zábava se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u WowWee roboti

  1. Pingback: Stovkazarok.cz PR články – první webík – Vaše tipy –

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>