Sedací pytle Smartbag

Sedací pytel Smartbag

Pokud přemýšlíte o novém křesle nebo židli, zkuste něco netradičního a nového. Poslední dobou se i k nám dostali sedací pytle. Ve světě to ale není žádná novinka. My si představíme sedací pytle značky Smartbag.

Pytle Smartbag jsou polohovací, takže si je můžete přizpůsobit podle aktuální potřeby. To umožňuje vnitřní náplň z polystyrénových kuliček. Záleží tak jen na vás, zda vám Smartbag v červené barvě (devil red) nahradí nepohodlnou pracovní židli u počítače, nebo vám poslouží na válení před televizí. Tvar si můžete jednoduše změnit kdykoliv znovu, takže sedací vak může posloužit pro všechny účely.

Sedací pytle Smartbag jsou jednoduše omyvatelné. Navíc je možné si je nechat zdarma vyčistit, pokud se do toho nechcete pouštět sami.

V nabídce jsou pytle ve čtyřech barvách:

  • modrá
  • červená
  • černá
  • oranžová

Pokud váháte, zkuste využít nabídku odložené splatnosti. Kupte si sedací pytel Smartbag a vyzkoušejte si ho. Zaplatit ho můžete až do třech týdnů.

Příspěvek byl publikován v rubrice bydlení, design se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Sedací pytle Smartbag

  1. Pingback: Stovkazarok.cz PR články – první webík – Vaše tipy –

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>