Tapety – moderní zpestření interiéru

Moderní tapety

V dnešní době se do popředí moderního interiérového designu dostává starý způsob zkrášlování stěn – tapety na zeď. Používaly se již v dávné minulosti zvláště kvůli všemožným vzorům, barvám a možností jejich aplikace na veškeré povrchy. Tyto vlastnosti přetrvaly a s nástupem moderních technologií tisku se tapety staly jedním z nejčastěji používaných prvků pro vytváření moderních a krásných interiérů u nejlepších designérů. Dnešní tapety na zeď již nejsou to, co mnozí pamatují ze sériově vyráběných bytů, ale jsou designovány špičkovými designéry, tudíž jejich barvy a vzory, stejně jako způsob výroby a použité materiály, zajišťují dokonalý a precizně přesný vzhled motivu, který si vyberete.

Moderní tapety

Dnešní tapety se nepřekládají, ale lepí k sobě, tudíž motiv, který zvolíte, bude při kvalitní aplikaci nejlépe profesionální firmou na desetiny milimetrů přesný a přechody mezi jednotlivými pásy nepostřehnete ani z metru. Nebojte se popustit uzdu své fantazii a zkuste místo prostého vymalování zkombinovat jednu nebo více stěn se zajímavou a vzorově výraznou tapetou. Navíc, dnes díky míchání barev můžete sladit svůj interiér s přesným odstínem tapety a věřte, že výsledek se bude líbit všem.

Moderní tapety

Příspěvek byl publikován v rubrice bydlení, design, krása se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Tapety – moderní zpestření interiéru

  1. Pingback: Interiér - Samolepící dekorace « Vaše tipy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>