Vychytané hračky

Internetový obchod VychytanéHračky.cz je zaměřen na docela unikátní zboží, které u nás ještě není moc obvyklé. Jedná se o různé hračky, nejen k počítači. Pokud jste jeden z těch, co tráví u počítače nemalou část svého času, možná by vás některé zboží mohlo zajímat.

Jistě se vám kolikrát stalo, že jste si přinesli svačinu k počítači. No a měli jste tam potom tak čisto jak předtím? Já ne. Právě na úklid tohoto nepořádku se hodí malý vysavač, který můžete připojit pomocí USB.

hodiny, které mají obrácené čísla

Další šikovná věc, jsou nabíjecí baterky. Nejedná se ale o obyčejné baterky, ke kterým potřebujete ještě navíc nabíječku. Tyto baterky se nabíjí jen díky svému USB konektoru. Takže už není potřeba nic dalšího. Prostě otevřete vršek na jedné straně baterky a nabíjíte.

Pro ty, kdo už od malička toužili prozkoumávat své okolí pod mikroskopem a neměli možnost si ho pořídit, nabízí tento obchod elektronický mikroskop, taktéž propojený díky USB. Umožňuje zvětšení až 200x, focení a natáčení zkoumaného předmětu.

Abychom ale nezůstali jen u elektroniky, v tomto e-shopu si můžete koupit i další méně či více zajímavé věci. Levné a přitom docela použitelné jsou svítíci fosforové tkaničky. Já bych je na normální chození asi nepoužíval, ale rozhodně bych se s nimi zvýrazňoval na různých party a večírcích.

neobvyklé budíky

Pokud chcete nějak odlišit svou domácnost, zkuste si koupit hodiny, které mají obrácené čísla.

Docela zajímavé jsou i hodinky s Mp4 přehrávačem. Můžete na nich přehrávat hudbu, videa, můžete prohlížet fotky nebo texty. Hodinky mají vlastní interní paměť 2gb, což už je docela slušné. Zmenšený film v upravené kvalitě by se vám tam jistě vešel. Hodinky mají vysokou výdrž přehrávání, až 12 hodin.

Když už mluvím o časoměřičích, měli bychom zmínit budíky. V tomto obchodě najdete opravdu neobvyklé budíky – jeden létá, druhý vám rozvibruje postel a třetí se vám pokusí uniknout navíjením ke stropu.

Obchod VychytanéHračky.cz přínáší na trh nové neokoukané věci, ale otázkou je, zda jsou všechny tak vychytané a použitelné…

Příspěvek byl publikován v rubrice zábava se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>